Listopad 2009

Jsem ve škole tak píšu.....

30. listopadu 2009 v 13:28 | T0M@$Bite
Ahoj mám volnou chvilku tak vám píšu už jsem po nemoci tak musím zase chodit do školy a co jinak jak pak se máte já se mám docela dobře ale jinak se u mě nic nezměnilo a co u vas napište tady taky nějaký komentář.

Jen na skok s diplomem

27. listopadu 2009 v 10:24 | T0M@$Bite
Ahoj nemám co vypravět ale jen vám se dávam dipklom že sem vyhral v bleskovce na tomto blogu-


Jsem na nemocný :-(

24. listopadu 2009 v 19:56 | T0M@$Bite
Ahojky jak se máte blogaří já se mám velice špatně protože jsem nemocný
a mám velkouuu chřipku a bolí mě v krku a k tomu mám docela teploty ale už to polevuje a
doufám že pujdu v pondělí do školy
protože mně to doma nebaví a kdo se to pak má všechno doučovat a dopisovat
to zase bude ale nemyslím,
že to bude zas tak hrozné a co jineho u vás ted me napadlo že aspoň toho hodně přečtu když usím ležet už fakt nwm o čem psááát!
TAk ahojky a mějte se dobře:-).
Váš administrátor

17.listopadu

17. listopadu 2009 v 8:00 | T0M@$Bite
Dnes slavím Státní Svátek za svobodu a demokracii ale kdo ví co se roku 1989 v komunistické době stalo tak vyznamneho že se stho stal statní svátek ja vám o tom něco řeknu protože já sem si otom neco precetl a slysel.

Vesmír mění barvu. Teď je béžový!!!

16. listopadu 2009 v 8:11 | T0M@$Bite |  Počteníčko pro vás
Až neskutečně krásný je pohled na noční nebe. Inspiroval básníky i zamilované. Všichni v něm viděli tisíce jiskřiček na černomodré hlubině, planoucí žlutá, červená a modrá slunce, mlhavě bílý pás Mléčné dráhy. Jenže vesmír je béžový, od modré v dávnověku se posunul víc do červena.

Radost.....

15. listopadu 2009 v 16:15 | T0M@$Bite
Já mám radost stolika věcí že se musím s váma podělit tak zaprvé mam new dess i když moc se mi nelíbi ale už to nebudu měnit protože sem požádal jendoho člověka jestli by mi udělal design tak uvídím jestli mi na to kývne jinak zítra si budu kupovat nove rybicky i s akvariem(už jedny rybičky mám ale ty mám v obývaku a ted je budu mít i v pokoji)no už bych to udělal dřív ale mám maleho bráchu a segru a jsou jim 3,5 roku a před tím se měl strach že by mi to akvarko rozbili mno ale ted už je to dobre už mají doufáááám rozum:-).
Další věc ze které mám radost že v pondělí tedy 16.11.2009 což je zítra nejdu do školy protože máme Ředitelské volno budou nám ve škole opravovat elektriku tak máme volno no a potomv úterý 17.11.2009 je státní svátek a ten je ted mnohem významější něžnektere jine protože to je Statni svátek za "Den boje za svobodu a demokracii".
A co vy jak vy se máte a podotýkám zapisujte se do SB můžou se zapisovat i ty které nemám!!!!!
Zatím se mi z bývalych napsali pouze4 nebo 5 a mám vásn mnohem víííce.
Tak já už musím tak zatím papa a zítra se vám zase ozvu :-):-):-).

ZÁPIS SB-do kdy?

15. listopadu 2009 v 10:55 | T0M@$Bite

Bude do 21.11.2009 :-):-):-)


Další obeť ale ted je to vážné!!!

14. listopadu 2009 v 17:16 | T0M@$Bite
Normálně tomu asi neuvěříte ale ted jsem si pustil rádio a po chvilce hlasili že prý umřela další beť na H1N1 což je PRASEČÍ CHŘIPKA a ta obět je z Ostravy takže umíte si představit že je ted i celé slezko i morava ohrožena protože já bydlím v orlové a to je asi 15Km od Ostravy ale já se strašně bojííím.

ZÁPIS SB

14. listopadu 2009 v 9:40 | T0M@$Bite

Prosím do komentářú se zuapisujte tímto malým dotazníkem

1.přezdívka
2.blog
3.proč semnou chceš být SB

Jsem u tety tak se trochu nudím tak vám píšu.......

13. listopadu 2009 v 19:36 | T0M@$Bite |  Počteníčko pro vás
MNo trochu se nudím takže vám píšu jen vám chi říct že jak příjdu domu tak tady zveřejním sezna SB TAK DOUFÁM ŽE SE ZAPÍŠETE NEBO SI VÁS VYMAŽU ZJIŠTUJU ´ŽE TADY MOC NECHODITE TAKŽE DOUFÁM ŽE TO TAKHLE ZLEPŠÍM!!!!a jinak jak se máte já se mám poslední dobou dobře i ve škole mi to docela dobře vychází třeba dneska jsem dostal z příroďáku 2 a z matiky 1 za úkol a jěště 1 r z ruského jazyka tak a jak se daří vám???Jen chi dodoat na zavěr že tady taky dám i new bleskovku a chci se moc moc moc moc oluvit že tady skoro vůbec nechodim ale nejak není čas kvůli te škole a mylím že to bude jěšte vice blbe jen chci jeste dodat ze budu ted vice na PC protože je víken a v pondělí mám ředitelské volno no a v úterý je státní svátek takže tady strávím na blogu více času než nekdy přetím tak jak vidím tak sem se nejak rozepsal ale uz budu muset koncit jen chci jeste vás požádat nechávejte za sebou nějaké komentáře tak já budu končit mějte se pěkně a jak říká moje mamka "mějte se krásně a skládejet básně":D takova hloupost na konec tak ahoooooj:-)
Váš administrátor

Jsem ve škole takže jen na skok

5. listopadu 2009 v 10:41 | T0M@$Bite
Jak se máte všichni jsem tady na tomto blogu fakt mááálo ale tak musíte mi to prominou tedka me nejak moc tisni škola takže přídu pojím a mažu se učit a potom bych si taky dopřál trochu klidu ☺ ale stejně se mi zdá že tady chodí hrozně málo lidi jestli to tak pujde dal tak já ho asi pozastavím jinak fakt nwm takže si to rozmyslete já si myslím že by to byla velká škoda SB nemažte si mně ale ted nemám skoro vůbec čas ale POZOR TENTO TÝDEN SEZNAM SB TA SE PROSÍM ZAPISUJTE JINAK VYMAŽU A TAK VTOM SEZNAMU BUDE CO SI O VÁS MYSLÍM ATD(například jestli tady chodite atd.)

JEN NA SKOK

2. listopadu 2009 v 13:28 | T0M@$Bite
Ahojik jak se máte milí mojí SB a vy jiní blogaři jak tak vidím tak tady nikdo nechodi!!!!!!