Duben 2009

Hygienik: návrat 360 Čechů z Mexika budou doprovázet zvláštní opatření

29. dubna 2009 v 17:33 | tombite |  Počteníčko pro vás

Hygienik: návrat 360 Čechů z Mexika budou doprovázet zvláštní opatření

Hlavní hygienik České republiky Michael Vít na středeční tiskové konferenci věnované šíření prasečí chřipky řekl, že je zřejmě pouze otázkou času, kdy se první případy objeví i v Česku. Hygienik také řekl, že za několik dní se z Mexika vrátí ve dvou vlnách 360 českých turistů, které do republiky přepraví letecký speciál. Hygienici a lékaři proto chystají speciální opat

Prasečí chřipka

Způsobuje ji zmutovaný chřipkový virus typu A podtyp H1N1. Stejný vir způsobil na začátku století pandemii tzv.španělské chřipky. Nemoc se dobře šíří mezi ptáky a také mezi prasaty, která jsou k nemocem náchylná.
Z nich pak přejde na člověka. Přenosem z člověka na člověka vir dál mutuje, proto se proti němu tělo neumí bránit. Nikdy nelze předvídat, zda nově vzniklá mutace bude působit jen lehké příznaky, nebo vyvolá epidemie. Nynější "kombinace" vznikla právě zmutováním virů lidské, prasečí a ptačí chřipky.
Na běžnou chřipku nemoc nejčastěji umírají lidé s malou či oslabenou imunitou - starší lidé, děti či osoby, které právě prodělaly jinou těžkou nemoc. Nynější typ ale napadá především mladé lidi.

Podle Víta by první skupina turistů měla do republiky přiletět 3. května, druhá část dorazí o několik dní později. Češi přiletí speciálem a jak na palubě, tak na letišti budou panovat zvláštní bezpečnostní opatření.
Vít řekl, že na letišti bude připravena termokamera, která bude upozorňovat na možné zdravotní obtíže jednotlivých turistů. Připraveny budou také speciální stany, v nichž bude lékaři lidi s podezřením na infekci vyšetřovat.

V ČR jsou tři pacienti s podezřením na prasečí chřipku

Vít zopakoval, že s ohledem na propojenost světa je pouze otázkou času, kdy se první případy prasečí hřipky objeví i v České republice.
Podle hlavního hygienika jsou v Česku s podezřením na prasečí chřipku prozatím hospitalizováni tři lidé. Dva jsou v pražské Bulovce, jeden v Ostravě.

Hlasuj!!!

29. dubna 2009 v 14:43 | tombite

hlasuj pro mě ZDE


Název prasečí chřipka mizí, přichází nová či mexická chřipka

29. dubna 2009 v 14:39 | tombite |  Počteníčko pro vás
Čeští komunisté se ve středu připojili ke státům a institucím, které brojí proti používání názvu prasečí chřipka pro nemoc, kterou vyvolává kmen viru A/H1N1. Navrhuje název mexická chřipka. Důvodem podle KSČM je to, že název by mohl v lidech vyvolat hysterii, snížit konzumaci vepřového a potažmo způsobit problémy chovatelům prasat.

Jaké názvy se navrhují

mexická chřipka
severoamerická chřipka
nová chřipka
tzv. prasečí chřipka

"Prosím všechny, aby nový kmen chřipky nebyl spojován s prasaty. Jde o mexickou chřipku, podobně jako šlo v minulosti o hongkongskou nebo španělskou chřipku," vyzval na středeční tiskové konferenci ve Sněmovně šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik.
Spojování chřipky s prasaty by podle něj mohlo ohrozit výrobu a zpracování vepřového masa a vést až k likvidaci tohoto sektoru. Připomněl, že ptačí chřipka a nemoc šílených krav se projevily právě v prudkém snížení spotřeby masa. "Prosím, žádné další hysterie si nemůžeme dovolit. Chceme objektivní přístup," sdělil Kováčik. Virem nynější prasečí chřipky se nemůže člověk požíváním masa nakazit.
Proti názvu se v úterý důrazně ozvala i Evropská komise, která navrhuje název nová chřipka. Tento název se už objevuje v materiálech, které EU k nemoci publikuje. Důvod je stejný - neohrozit chovatele prasat.
Psaní názvu změnila ve středu i agentura ČTK. Od středy píše tzv. prasečí chřipka. Učinila tak právě po výzvě Evropské komise. "Označení prasečí chřipka je mediální termín. Cítíme, že to není zcela korektní," řekl Novinkám vedoucí směny zahraniční redakce ČTK Václav Frank.
Zároveň však přiznal, že v používání termínu jsou zmatky, protože například zahraniční média stále používají pojem prasečí chřipka, stejně tak jako světová zdravotnická organizace.

Veterináři: prasata za to nemůžou

Tentýž problém, tedy ohrožení chovů kvůli panice, mají i veterináři a chovatelé. Jejich zástupci tvrdí, že není nejmenší důvod tak hrozbu nazývat, protože mutace viru se u prasat vůbec neobjevila.
Toto není záležitost prasat, to se šíří od člověka k člověku. ředitel vepřína v USA
"Nový virulentní virus chřipky má s prasaty společné pouze to, že zřejmě v těle prasete došlo k předpokládanému posílení, či spíše zmutování, viru chřipky při využití vlastností viru chřipky lidské, ptačí a prasečí," zdůvodnil mluvčí Státní veterinární správy Josef Duben.
Podobné hlasy chodí i ze světa. "Tato varianta nemoci se nikdy neobjevila mezi našimi vepři v žádné zemi, kde společnost působí. Víme, že žádné prase neonemocnělo, neonemocněl ani žádný člověk na našich farmách." Na závěr dodal: "Toto není záležitost prasat, to se šíří od člověka k člověku," řekl ředitel vepřína v americké Glorii Larry Pope.
Hlavní hygienik ČR Michael Vít tvrdí, že to, jak se nemoci říká, není podstatné. "Myslím, že to není základní, jestli budeme říkat prasečí (chřipka). Já chápu kolegy z té zvířecí říše, že mají k tomuto připomínky," řekl ČTK hlavní hygienik ČR Michael Vít.

Navstevnost za minuly tyden 20.4. 2009 - 26.4. 2009

27. dubna 2009 v 16:33 | tombite

Pondeli: 13
Utery: 15
Streda: 11
Ctvrtek: 6
Patek: 7
Sobota: 5
Nedele: 6

Celkem: 63

NO NENI TO MOC EXXTRA ALE TAK POŘÁD LEPŠÍ NEŽ ABY TU NECHODIL NIKDO!!

TAK PROSÍM ŘEKNĚTE VŠEM O TOMTO BLOGU DIKY


HRŮZA!Prasečí chřipka je v Evropě, nákazu potvrdilo Španělsko

27. dubna 2009 v 14:08 | tombite |  Počteníčko pro vás

Španělsko v pondělí potvrdilo případ nákazy prasečí chřipkou u člověka. Informovala o tom agentura Reuters. Nákaza se objevila v Almanse asi 200 kilometrů jihovýchodně od Madridu. Uvedla to ministryně zdravotnictví Trinidad Jimenézová. Evropská komise vyzvala, aby lidé do oblastí postižených chřipkou necestovali.

Prasečí chřipka

Způsobuje ji zmutovaný chřipkový virus typu A podtyp H1N1. Stejný vir způsobil na začátku století pandemii tzv.španělské chřipky. Nemoc se dobře šíří mezi ptáky a také mezi prasaty, která jsou k nemocem náchylná.
Z nich pak přejde na člověka. Přenosem z člověka na člověka vir dál mutuje, proto se proti němu tělo neumí bránit. Nikdy nelze předvídat, zda nově vzniklá mutace bude působit jen lehké příznaky, nebo vyvolá epidemie. Nynější "kombinace" vznikla právě zmutováním virů lidské, prasečí a ptačí chřipky.
Na běžnou chřipku nemoc nejčastěji umírají lidé s malou či oslabenou imunitou - starší lidé, děti či osoby, které právě prodělaly jinou těžkou nemoc. Nynější typ ale napadá především mladé lidi.

Vir se ve Španělsku objevil u třiadvacetiletého muže, který byl před onemocněním na studijním pobytu v Mexiku. Podle Jimenézové mladík dobře reaguje na léčbu. Na problémy připomínající chřipku si začal stěžovat v sobotu. Španělsko má dalších 17 podezření na nemoc u lidí, kteří taktéž pobývali v Mexiku.
Zdroj Mapy.cz

Nákaza se objevila už i v Kanadě, podezření mají Francouzi, Novozélanďané, Izraelci a Brazilci.
Počet obětí nového typu prasečí chřipky v Mexiku, kde se virus poprvé objevil, stoupá. Podle tamního ministerstva zdravotnictví na ni pravděpodobně zemřeli už 103 lidé a přes půl druhého tisíce se nakazilo.
  • Kvůli viru A/H1N1 se v sobotu poprvé v historii mimořádně sešla k jednání WHO
  • V Mexiku na nemoc zemřelo 103 lidí, dalších 1600 je nakažených
  • V USA je potvrzeno 20 případů nákazy, v Kanadě šest
  • Virus, který je mutací virů ptačí, prasečí a lidské chřipky napadá především mladé lidi
  • Země přijímají opatření především na letištích pro cestující z Mexika a jižních států USA, například Japonsko a Korea používají termokamery na měření teploty
  • Izrael odmítá nemoc nazývat prasečí chřipka, protože považuje prasata za nečistá zvířata, prosazuje název mexická chřipka
Světová zdravotnická organizace WHO varovala, že by virus mohl dál mutovat, země po celém světě zavedly první preventivní opatření.
Evropská komise varovala, aby lidé necestovali do postižených oblastí, pokud to není nezbytně nutné.

VYHODNOCENÍ 3.KOLA A ZÁROVEŇ FINALE!!!!

26. dubna 2009 v 20:53 | tombite |  Soutěže
dIPLOMEK BUDE 28.4.2009

WEBČASOPIS

23. dubna 2009 v 20:05 | tombite |  Počteníčko pro vás

Navstevnost za tyden 13.3. 2009 - 19.4. 2009

22. dubna 2009 v 14:10 | tombite

Pondeli: 33

Utery: 36

Streda: 13

Ctvrtek: 16

Patek: 14

Sobota: 6

Nedele: 14

Celkem: 132


SONB DO 25.4.2009

22. dubna 2009 v 14:08 | tombite |  Soutěže

Tak si shánějte hlasy


Horoskopy Končí

22. dubna 2009 v 14:06 | tombite |  Horoskopy
Opravdu podle nadpisu ste pochopily že Horoskopy končí protože jsme zjistil že u vás nezískaly žádnou obnlibu ale naopak!!!

3.KOLO a zároveň FINÁLE začííííná

19. dubna 2009 v 15:40 | tombite |  Soutěže
11. dubna 2009 v 14:21 | tombite | SONB
Začínám ze SONB 2.kola hned jak skončilo 1.kolo ale musím se omluvit protože zde na tomto blogu tady tyden nebudu tak delám vše dopředu!

tak ale ted se vrátíme k SONB a tady jsou nasi soutěžicí:

1.soutěžicí:
Hadica
VYPADLA V 2.KOLE2.soutěžicí:
Michal simík
VYPADL V 1.KOLE
3.soutežicí:
Nikola san


4.soutěžicí:
kachnulinqa


a pro ty co jsou vyhlaseni mezi soutezicima si dejte na svůj blog toto at pro vas muzou ostatni lide hlasovat!!!Vyhodnocení 2.kola SONB

19. dubna 2009 v 15:37 | tombite |  Soutěže

Diplomek pro Hadicu


Horoskop na dnešní den 16.4.2009

16. dubna 2009 v 14:09 | tombite |  Horoskopy


Beran Beran ( 21.03. - 20.04.)
Čeká vás den plný úspěchů a velice přínosných setkání. Snažte se, abyste zvládli všechna pozvání. Všude na vás čeká něco nového s přínosného.
celý horoskop
Býk Býk ( 21.04. - 20.05.)
Vaše aktivita roste pod vlivem některého Berana, ale nemělo by vás to vyvést z míry. Bude toho ještě více a vy si vše můžete vychutnat až do dna.
celý horoskop

Blíženci Blíženci ( 21.05. - 21.06.)
Stokrát jste říkali, že na prosby druhých už opravdu nedáte. Teď zjistíte, že všechna vaše předsevzetí jsou lichá - stejně vás dostanou tam, kde vás chtějí mít.
celý horoskop
Rak Rak ( 22.06. - 22.07.)
Někdo blízký na vaše dobře míněné rady nedal a dokonce to vypadá, že se jeho zdravotní problémy ještě zhorší. Nedejte na jeho výmluvy a k lékaři ho doveďte sami.
celý horoskop

Lev Lev ( 23.07. - 22.08.)
Velkým plusem, což dobře víte, je, že vaše nejbližší okolí poskytuje vašim podnikatelským záměrům potřebné zázemí. Využijte toho a nechte se unést svými představami o dalších aktivitách.
celý horoskop
Panna Panna ( 23.08. - 22.09.)
Dopřejte si volný den. Můžete ho využít ke sportu i rekreaci, ale hlavně nenechávejte rodinu stranou. Teď si vás moc neužila, takže máte co dohánět.
celý horoskop

Váhy Váhy ( 23.09. - 23.10.)
Problémům, které vám hrozí, se elegantně vyhnete, když si vyžádáte čas na rozmyšlenou. Zvláště dnešek bude v tomto směru velice příznivý.
celý horoskop
Štír Štír ( 24.10. - 22.11.)
Jestli máte dojem, že je před vámi vaše vysněná láska, neměli byste otálet a měli to tomu dotyčnému říct. Jinak se může stát, že prošvihnete největší štěstí ve svém životě.
celý horoskop

Střelec Střelec ( 23.11. - 21.12.)
Na velkou lásku to sice teď nevypadá, ale mohli byste s dotyčným strávit docela příjemné jaro. Budete mít prostě partnera na vycházky a do kina - a nic jiného zatím nepotřebujete.
celý horoskop
Kozoroh Kozoroh ( 22.12. - 20.01.)
Nebojte se partnera ponoukat na všech polích vašeho života. Možná se mu to tak zalíbí, že zažijete osvěžení i ve vašem milostném životě.
celý horoskop

Vodnář Vodnář ( 21.01. - 18.02.)
Ve svém vlastním zájmu byste se ráno měli zvednout z postele a do práce dohnat třeba násilím. Hned ráno totiž po vás vypukne sháňka a včasným příchodem zabráníte velkému průšvihu.
celý horoskop
Ryby Ryby ( 19.02. - 20.03.)
Ráno každého Vodnáře od volantu odežeňte třeba hrubým násilím. Dlužno ale konstatovat, že ani vy na silnicích nebudete v nejlepší formě, tak si dávejte pozor.
celý horoskop

Horoskop na dnešní den 15.4.2009

15. dubna 2009 v 14:23 | tombite |  Horoskopy
Beran Beran ( 21.03. - 20.04.)
Hned ráno vás některý kolega začne zasypávat poukazy na nevhodné chování vašich milých. Ještě totiž nezjistil, že snesete téměř všechno, ale útoky na vaše nejbližší mezi to nepatří.
celý horoskop
Býk Býk ( 21.04. - 20.05.)
Něco vašeho partnera žene k novým začátkům. Připravte se ale na to, že jako první upře pozorný pohled na vás a začne uvažovat nad tím, co se na vás dá změnit k lepšímu.
celý horoskop

Blíženci Blíženci ( 21.05. - 21.06.)
Na vylepšení nálady byste partnerovi mohli poskytnout malý přítomný zážitek. Můžete třeba vyrazit do kavárny, kterou vyberete podle jeho vkusu.
celý horoskop
Rak Rak ( 22.06. - 22.07.)
Pokud je váš šéf Štír, nesnažte se vyžadovat zvýšení platu. Vaše zásluhy bez námitek uzná, přidání slíbí, ale jako vždycky na to velmi rychle zapomene.
celý horoskop

Lev Lev ( 23.07. - 22.08.)
Dnešek vám může způsobit problémy s krční páteří. Když se však necháte namasírovat šikovnýma rukama svého partnera, bude všechno v pořádku.
celý horoskop
Panna Panna ( 23.08. - 22.09.)
Neustále se bojíte dalšího citového úrazu a pro jistotu se vyhýbáte každému náznaku vztahu. Naštěstí je některý Kozoroh cílevědomý a vaší obrany si prostě nevšímá.
celý horoskop

Váhy Váhy ( 23.09. - 23.10.)
Dnešek signalizuje malé potíže, které však mohou velmi rychle akcelerovat do nesnází daleko větších. Nikde dnes proto nelelkujte a zařiďte vše, co je třeba.
celý horoskop
Štír Štír ( 24.10. - 22.11.)
Každá i sebelépe naplánovaná akce může nečekaně vybouchnout. Pokud i vy něco podobného chystáte, buďte důslední v každém ohledu I maličkosti, nic nenechávejte na jiných a každou eventualitu sami prověřte.
celý horoskop

Střelec Střelec ( 23.11. - 21.12.)
Pokud máte odložené nějaké zkoušky, třeba řidičské, měli byste se do jejich zdolávání vrhnout po hlavě. Vypadá to, že dnešní den vám k tomu dodá dost síly.
celý horoskop
Kozoroh Kozoroh ( 22.12. - 20.01.)
Dnes na vás bude působit velice nepříjemná energie zloby. Měli byste mít na paměti, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří, a o obchodních záležitostech to platí dvojnásob.
celý horoskop

Vodnář Vodnář ( 21.01. - 18.02.)
Po poledni vám šéf s vlídnou tváří zadá úkoly, které vám zaberou celý zbytek pracovní doby a ještě něco navíc. Nevzpouzejte se, po očku totiž pozoruje, jak se zachováte.
celý horoskop
Ryby Ryby ( 19.02. - 20.03.)
Dneska byste měli vyrazit do přírody a protáhnout zimou zdřevěnělé údy. Nejen vám by vám udělal dobře některý příští víkend na kolech.
celý horoskop

Horoskop na dnešní den 14.4.2009

14. dubna 2009 v 20:34 | tombite |  Horoskopy

Beran Beran ( 21.03. - 20.04.)
Pokud vám někdo říká, že si nemáte dělat starosti, protože stejně nic neovlivníte, není to známka cynismu, ale naopak zralého přístupu k životu. Měli byste se od něj přiučit!
celý horoskop
Býk Býk ( 21.04. - 20.05.)
Máte-li vedle sebe listopadového Střelce, potřebuje vás jako sůl. Stejně jako vy jeho jindy, viďte? Dnešek mu dává nemoudré návrhy a vás má na to, abyste je korigovali.
celý horoskop

Blíženci Blíženci ( 21.05. - 21.06.)
Někdo vám donese tinkturu, která by měla velice dobře působit na vaše zdraví. Budete muset za ni sice dát nějakou korunu, ale zároveň vám opravdu pomůže.
celý horoskop
Rak Rak ( 22.06. - 22.07.)
I když jste třeba ze strany svého partnera tlačeni k jistým kompromisům, v obchodních věcech si jeďte jen po své lajně, podle předem promyšlených postupů.
celý horoskop

Lev Lev ( 23.07. - 22.08.)
Své obchodní kroky provádějte vždy až po pečlivém zvážení všech možných eventualit. Případné pochybnosti či nesnáze můžete prodiskutovat s ohnivým znamením Berana, kterému se bude dařit.
celý horoskop
Panna Panna ( 23.08. - 22.09.)
Většinu dne vyplníte tvůrčí prací. Díky tomu sice někteří budou myslet, že je vaše domácnost trochu ošizená, ale vy naštěstí nejste z těch, které to vyvede z míry.
celý horoskop

Váhy Váhy ( 23.09. - 23.10.)
Když nebudete mít jistotu, co dělat, raději hrajte na čas. Nejpozději v poledne na vás zapůsobí dobrá energie a vy své plány zdárně dokončíte.
celý horoskop
Štír Štír ( 24.10. - 22.11.)
Kdysi jste někomu něco neprozřetelně slíbili, a teď se divíte, že to všichni ve vašem okolí berou za bernou minci. Budete si o tom muset promluvit, ale příjemné to rozhodně nebude.
celý horoskop

Střelec Střelec ( 23.11. - 21.12.)
Někdo vám bude vytrvale připomínat veškeré vaše povinnosti, zatímco vy byste se daleko radši zabývali příjemnými věcmi. Vydržte to - už brzy bude zase samý med.
celý horoskop
Kozoroh Kozoroh ( 22.12. - 20.01.)
Dávejte si opravdu velký pozor na to, co podepisujete! Hlavně v poledních hodinách, kdy budete mnohem roztržitější, než jste obvykle.
celý horoskop

Vodnář Vodnář ( 21.01. - 18.02.)
Jestli má některý Rak také podíl na vašich úspěších, měli byste to adekvátním způsobem vyjádřit. Bude sice tvrdit, že mu na tom nezáleží, ale pravý opak je pravdou.
celý horoskop
Ryby Ryby ( 19.02. - 20.03.)
Nepokoušejte se dneska s některým Býkem řešit rozpory, hlavně určitě ne ty, které se týkají financí, on bude jakémukoliv řešení tvrdošíjně odolávat.
celý horoskop

<![CDATA[//><!]]>
//<![CDATA[ var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); //]]> //<![CDATA[ try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-7446889-1"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {} //]]>

Změna v Blogovém časopisu!!!(omlouvám se)

14. dubna 2009 v 17:50 | tombite
V blogovém časopisu bylo vždy pouze rozvržení na určný měsíc ale ted tam dám různé novinky o českých ale taky o cizích hvězdách take tam bude nějaká hra a plakaty a někdy tam i přidám můj nakreslený výtvor!

Navstevnost za tyden 6.4. 2009 - 12.4. 2009

13. dubna 2009 v 20:07 | tombite

Pondělí: 23

Utery: 31

Streda: 20

Ctvrtek:13

Patek: 15

Sobota: 10

Nedele: 19

Celkem: 131Horoskop na dnešní den 13.4.2009

13. dubna 2009 v 15:11 | tombite |  Horoskopy
Beran Beran ( 21.03. - 20.04.)
Dnešek není věru určen pro klidné zamyšlení, i když je to věc, kterou byste potřebovali jako sůl. Jedinou šanci máte v podvečer a neměli byste ji promarnit.
celý horoskop
Býk Býk ( 21.04. - 20.05.)
I když si právem myslíte, že jste v nějaké oblasti expert, měli byste si před některým Lvem dát pozor na to, co říkáte. Vy totiž máte zkušenosti z knih, ale on ze života.
celý horoskop

Blíženci Blíženci ( 21.05. - 21.06.)
Ráno otevře stavidla vaší činorodosti, takže začnete zvolna a postupně uskutečňovat plány, které již delší dobu zrají ve vašem nitru.
celý horoskop
Rak Rak ( 22.06. - 22.07.)
Na změny si zvykáte jenom obtížně, ale dnes budete muset radostně zkonstatovat, že jste se poslední dobou zařídili úplně nejlíp.
celý horoskop

Lev Lev ( 23.07. - 22.08.)
Máte zase dojem, že si všichni někde užívají, zatímco vy trčíte doma a střežíte rodinný krb. Můžete to vyřešit tím, že si pozvete návštěvu a uděláte si prima chvilku.
celý horoskop
Panna Panna ( 23.08. - 22.09.)
Nesnažte se někoho za zády pomlouvat! Dotyčný se konfliktu možná ani nevyhýbá a vynadat vám půjde s největším potěšením.
celý horoskop

Váhy Váhy ( 23.09. - 23.10.)
Nejlépe bude, když se hned po ránu striktně rozhodnete buď pro práci doma, nebo v zaměstnání. Obojí zvládnout nejde, a tak se o to ani nemusíte pokoušet.
celý horoskop
Štír Štír ( 24.10. - 22.11.)
Při zdravotních problémech vám někdo doporučí alternativní medicínu a bude mít plnou pravdu. Vaše potíže totiž nejsou záležitost těla, ale problémem vaší citlivé duše.
celý horoskop

Střelec Střelec ( 23.11. - 21.12.)
Vaše diplomacie narazí na něčí citovou agresivitu. Jeho podezření mu stejně nevyvrátíte - naopak, čím více se o to budete snažit, tím hůř se do toho zamotáte.
celý horoskop
Kozoroh Kozoroh ( 22.12. - 20.01.)
Nekazte si den zbytečným sentimentem. Raději se pokuste někoho ze svých blízkých rozveselit. Jistě přitom budete ohleduplní a dáte si pozor, abyste se nikoho nedotkli na citlivém místě.
celý horoskop

Vodnář Vodnář ( 21.01. - 18.02.)
Člověk se nenarodil proto, aby stále jen pracoval. Jsou i jiné činnosti, ve kterých můžete zazářit, neboť vaše duchaplná osobnost je vždycky všude vítána a vyhledávána.
celý horoskop
Ryby Ryby ( 19.02. - 20.03.)
Energii směřujete spíše do oblasti duchovní než fyzické. Vy možná dnes láskyplné doteky pro nepotřebujete, ale váš miláček by mohl strádat.
celý horoskop

Omluva

13. dubna 2009 v 11:57 | tombite |  Počteníčko pro vás
Ahoj chci vám popřát krásné velikonoce.
A také se chci omluvit za chybu kterou jsem tady zverejnil 11.4.2009
Že tady 1.týden nebudu změnilo se hodně věci a nikam neodjíždím tak se můžete těšit na test a horoskopy a také na pokračování 2.kola SONB

a chci vásd upozornit že SONB bude konči dne 19.4.2009 trak si schanejte hlásk to patří kachnulinqce a Hadice nebo vám to Nikola san vyhraje ale to záleží na vás jak si ty hlásky seženete a chci vám ještě připomenout že rozhodnou pouze vaše hlasy v anketě!!!!