Březen 2009

chcete se zučastnit SONB

31. března 2009 v 18:55 | tom
pokud ano napiste mi do komentářu a beru prvních 5 ldií tak o tom řekněte všem co mají blog!!!!!

POZOR UŽ ZANEDLOUHO

31. března 2009 v 17:28 | tom
POZOR UŽ ZÍTRA 1.4.2009 VYCHÁZEJÍ NOVÉ WEB ČASOPISY PREIPERY A BLOG ZPRÁVY!

Blíženci

31. března 2009 v 17:27 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Blíženci - z v ě d a v e c

21. 5. - 21. 6.

Legenda o Blížencích: Když v boji padli nerozluční bratři Kastór a Pollux, měl odejít Pollux, který byl bůh, na Olymp, kdežto smrtelný Kastór do Hádovy říše. To oba tak roztesknilo, že je Zeus spojil ve hvězdnou konstelaci a znamení Blíženců, aby mohla být dvojčata stále spolu.

Životní heslo:Řeknu všechno, co vím…!

Jak je poznáte:Potkali jste člověka s jiskrnýma očima, mrštným jazykem, s neutuchající dobrou náladou a roztomilým výrazem? Vypadal tak trochu jako James Bond, Serlock Holmes a Marquis de Sade dohromady? Pak to byl blíženec. Blížence jsou vesměs přívětiví, zdvořilí a velmi pohybliví lidé, kteří milují změnu a drby. Jejich největší předností je objevování a hledání nových podnětů, nápadů a námětů. Největší slabostí pak povrchnost a přelétavost. Nikdy nevydrží v klidu dělat jednu věc na jednom místě a příliš dlouho.

Charakter:Říká se, že je - žlučovitě sangvinický. A je to pravda. Blíženci se dokážou vztekat, i když na to vůbec nevypadají. Dokážou se smát, a to i sami sobě. Adaptabilita je nepochybně jejich největší předností. Mají však tendenci se soustředit na příliš věci najednou, což je vlastnost pro jiná - obzvláště zemská znamení naprosto nestravitelná. Typická blížencova neposednost a talent průběžně měnit základní pravidla hry dokáže například Kozoroha přivádět k šílenství.

Co milují: Flirt.

Co nesnášejí:Stáří a tloušťku.

Jak pracují:Intenzivně a dobře. Když jsou v akci, podobají se svou hyperaktivitou beranovi. Ne nadarmo se říká, že beran s blížencem prodá i Manhattan. Rozdíl mezi nimi je v tom, že blíženec mívá menší výdrž. Zato je flexibilnější a svobodnější. Jedině blíženec vycítí, že už něco nefunguje, a přirozeně se posune dál. I jejich diplomatičnost je pověstná, blížence mají vynikající talent vyhýbat se ožehavým situacím a konfliktům.

Vzoroví hrdinové:Kain a Ábel.

Zvláštní znamení:Smysl pro humor a satiru. Dokonce i ti blíženci, kteří si myslí, že smysl pro humor nemají, ho mají, pouze o něm nevědí.

Dobrá rada pro blížence:Poslouchejte i druhé.

Dobrá rada pro vás ostatní:Blížence nekritizujte, nepoučujte a nevychovávejte, je to zcela zbytečné.
Kde se budete cítit dobře: západní Anglie, Belgie, Arménie, Itálie - Sardinie, Lombardie, Německo - Sasko, z měst je to Londýn, Wolverhampton, Banberg, Bruggy, Hassfurt, Córdoba, Melbourne, San Francisco, Versailles.

Ideální šéf: Diplomat a svobodu v práci poskytující Vodnář.

Ideální přítel: Statistiky uvádějí, že je to vlastní znamení - Blíženci.

Ideální partner: Ti, kteří vás nedusí láskou - Váhy.

Kdo vás eroticky přitahuje:Ženám se líbí Váhy, mužům Lvi.

Rak

31. března 2009 v 17:27 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Rak - r o m a n t i k

21. 5. - 22. 7.
Legenda o Rakovi: Rak vznikl na popud Héry. Ta neměla ráda Herkula a chtěla odvrátit hrdinovu pozornost, když bojoval s Hydrou. Obrovský, Héru milující rak byl odvážný, ale i tak ho Herkules zabil. Héra přesto na znamení vděku vsadila odvážného a věrného Raka, který vždy stojí po boku toho, koho miluje, na oblohu.
Životní heslo:Miluji, tedy jsem!
Jak je poznáte:Existují dva tyty raků. Vysoký štíhlý s úzkým obličejem, dlouhým nosem a tenkými rty, typ Meryl Streepová. A druhý menší, oblý, kyprých tvarů a kulatého obličeje á la Medvídek Pú. Ovšem bezpečně je poznáte podle jejich snivých očí raněné laně, ve kterých se odráží touha po věčné lásce.
Charakter:Mírný a náladový. Tak jak se proměňuje měsíc, tak se mění i povaha raka. Když mají dobrou náladu, svět přijímají s otevřenou náručí, jsou srdeční a zábavní svěžím dětským způsobem. Rádi vás pozvou domů, navaří a řeknou pár nejnovějších drbů. Pro přítele v nouzi může být rak zosobněním soucitu a porozumění. Bude trpělivě a pozorně poslouchat každý detail vašeho trápení. Když otevřete své srdce rakovi, cítíte, že vás někdo skutečně poslouchá. Ale pokud je na tom bledě, pak nikoho nechápe a nikdo nerozumí jemu, všichni mu ubližují a všechno ho ničí. Zaleze do kouta a trpí. Ranit raka není zas tak těžké, všechny invektivy či neúspěchy bere velmi osobně, zákonitě pak i jeho reakce je značně přemrštěná. V záchvatu uraženosti se s rakem nedá rozumně mluvit, vzdejte to. Jednodušší je počkat, až ho emoce přebolí a promění se opět v milého a šťastného člověka.
Co milují:Domov a společnost plnou chápajících a pozitivně naladěných lidí.
Co nesnášejí:Domov. Obzvláště v tom případě, kdy z něho vyprchala láska.
Jak pracují:Zdá se nepravděpodobné, že rak, který je tak výrazně orientovaný na rodinu, by byl úspěšný v práci. Ale pozor, nenechte se zmást jeho jemným hlasem a způsoby. Pořádný rak má smysl pro cíl jako beran, odhodlání býka, imaginaci ryb a sobě vlastní empatii a ctižádostivost. A to by v tom byl čert, aby nebyl úspěšný. Jeho šikovné zacházení s penězi a materiální realismus jsou předpokladem k oslnivé finanční kariéře. Mnoho raků najde uplatnění v bankovnictví, pojišťovnictví, investicích a nemovitostech. A takový burzián, to je kariéra všech račích snů. Rak zásadně neriskuje, dobře ví, že velký obchod začíná jako malý obchod, a toho se drží po celý život.
Vzorový hrdina:Homer Simpson.
Zvláštní znamení:Měsíční kouzlo.
Dobrá rada pro raka:Více odvahy!
Dobrá rada pro vás ostatní:Vyhýbejte se rakům v nerudné fázi, v tomto období jsou nesnesitelní.
Kde se budete cítit dobře: vhodnou zemí je Nizozemsko, Burgundsko, Skotsko, Nový Zéland, Alžírsko, z měst jsou to Benátky, Janov, Miláno, Bern, Amsterodam, Stockholm.
Ideální šéf: Člověku, kterému můžete důvěřovat a spolehnout se na něho - například Kozoroh.
Ideální přítel: Veselý a praktický Býk.
Ideální partner: Citlivý a přitom hravý zrozenec Ryb.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují jemné typy jako jsou Ryby nebo Váhy, ženy naopak mají rády sebevědomé Štíry.

Lev

31. března 2009 v 17:26 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Lev - s u v e r é n

23. 7. - 23. 8.
Legenda o Lvovi: Herkulovým úkolem bylo zabít nemejského Lva. Mezi oběma se strhla velká bitva, ve které Herkules šelmu uškrtil. Héra zvíře obdivovala, protože se lehce nevzdalo, Zeus pro jeho sílu. Pro se Lvi vyznačují touhou vyhrát a přitahují k sobě obdiv.
Životní heslo:Všechno zvládnu.
Jak je poznáte:Podle mohutné pěstěné hřívy vlasů. Všichni lvi totiž tráví neúměrně mnoho času šlechtěním svých vlasů. Špatný sestřih může být pro lva zdrojem špatné nálady až do té doby, dokud si své vlasy (ego) nedá znovu do pořádku. Lvi - muži se zase často přepečlivě pěstují své vousy. To je klasická ukázka lví marnivosti. Poznáte je však nejen podle krásných vlasů, ale také podle imponujícího vzhledu, pronikavého a jasného pohledu, vysokého čela, plných rtů a důstojné chůze. Lví silná osobnost vyzařuje paprsky, mohou přitahovat, nebo také zahnat na útěk.
Charakter:Silně extrovertní. Lvi jsou stejně jako berani a střelci plní energie, nadšení a touhy po osobním úspěchu. Jsou velkorysí, štědří, jejich smyslu pro velkolepost až antických rozměrů se nikdo nevyrovná. Pověstná záliba v plném a bohatém životě možná vychází ze skutečnosti, že lev je znamení plodného léta. Lvi se narodili v době. Kdy je v přírodě všeho hojnost a dostatek, ta proč by šetřili či probůh mysleli na zadní kolečka. Lvi, pokud jsou opravdovými lvy, zásadně pohrdají čímkoli nízkým, zlým, úzkoprsým a omezeným. Vůbec, když se lev vydaří, tak je absolutně nejlepší znamení ze všech.
Co milují:Slávu.
Co nesnášejí:Malichernost.
Jak pracují:Tvrdé práce se lev zásadně nebojí. Naopak. Je to jeden z největších pracantů zvěrokruhu. Ovšem za jedné podmínky, a to, že dělá práci, která ho baví. A lva nemůže uspokojit jen tak nějaká práce, on nemůže oddělit to, kým je (králem), od toho, co dělá. Nudná práce bez možnosti sebevyjádření a s omezenými možnostmi může totálně zrušit jeho kreativní duši. Lvi jsou totiž idealisté, potřebují věřit tomu, co dělají. Také potřebují velet. Lev je králem zvířat, takže řídí dobře, řídí rád!
Vzorový hrdina:Herkules.
Zvláštní znamení:Herecké nadání a příchylnost k dětem.
Dobrá rada pro lva:Stará a okřídlená pravda: Pýcha předchází pád.
Dobrá rada pro vás ostatní:Chvalte, chvalte, chvalte.
Kde se budete cítit dobře: Francie, Itálie, Sicílie, Kalifornie, z měst zvláště Řím, Ravena, Toulon, Chicago, Philadelphie.
Ideální šéf: Ten, který nedělá drama pro nějakou botu - Střelec.
Ideální přítel: Komunikativní a přitom tolerantní zrozenec Vah.
Ideální partner: Společensky založení Blíženci.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují sexy ženy ze znamení Berana, ženy často podlehnou Býkům.

Horoskop na dnesni den 31.3.2009

31. března 2009 v 14:29 | tom |  Horoskopy
Beran Beran ( 21.03. - 20.04.)
Je nutné stále kalkulovat s tím, že hodně záležitostí, do kterých se chcete vložit, půjde velmi ztuha. Důkladná příprava je proto i pro zdánlivě jednoduchá jednání nutná.
celý horoskop
Býk Býk ( 21.04. - 20.05.)
Žijete v dojmu, že zvládnete vše a že únava je jenom výmyslem těch líných. Pokud vám opravdu chce někdo pomoci, musí vás tedy přinutit alespoň ke krátkému odpočinku.
celý horoskop

Blíženci Blíženci ( 21.05. - 21.06.)
Nedělejte si starosti, že jste se téměř vydali ze všech peněz. Jisté finanční výdaje jste mohli předpokládat, žádná tragédie vám však nehrozí.
celý horoskop
Rak Rak ( 22.06. - 22.07.)
Některý Blíženec dnes volí taktiku selektivní hluchoty, a pokud ho o něco poprosíte, bude se vymlouvat tak dlouho, až si to uděláte sami. Opravdu mu hodláte poskytovat tak laciné vítězství?
celý horoskop

Lev Lev ( 23.07. - 22.08.)
Měli byste si dávat pozor na to, co a komu budete dneska říkat. Jsou i jiní lidé, na které nepříjemná nálada teď působí, a ti vám nebudou ochotni vaše jedovatosti odpouštět.
celý horoskop
Panna Panna ( 23.08. - 22.09.)
Narážet můžete na překážky, a kam přijdete, tam se zdržíte. Poněkud třeskutá energie dnešního dne by pro vás mohla být impulsem k velikému soustředění nebo pokynem k životnímu obratu.
celý horoskop

Váhy Váhy ( 23.09. - 23.10.)
Dnešek vás motivuje k velkým plánům. Neslevujte z nich, doba je příznivá pro jejich naplnění a vaše kondice je na takové výši, že vše jenom podpoří k vaší spokojenosti a nadprůměrným výkonům i výsledkům.
celý horoskop
Štír Štír ( 24.10. - 22.11.)
Ti z vás, kteří půjdou za hranice svých možností, se mohou dostat do přetížení až ohrožení. Buďte opatrní ve svém počínání. Dnešek asi nebude patřit mezi ty, na které rádi vzpomínáte.
celý horoskop

Střelec Střelec ( 23.11. - 21.12.)
S největší pravděpodobností jste změnili zaměstnání. Pokud se vám nějakým zázrakem nepodařilo vyřešit téměř bezvýchodnou situaci přece jen jinak.
celý horoskop
Kozoroh Kozoroh ( 22.12. - 20.01.)
Otevírají se před vámi nové pracovní možnosti a úspěchy v tvůrčích aktivitách vám zvedají sebevědomí. Ve vztazích ale nic neuspěchejte, na nikoho netlačte.
celý horoskop

Vodnář Vodnář ( 21.01. - 18.02.)
Trocha zábavy vám prospěje. Nemůžete sedět pořád jen doma. Dopřejte si povyražení, zavolejte přátelům nebo známým. Mějte se ale na pozoru před nechtěnými návštěvami.
celý horoskop
Ryby Ryby ( 19.02. - 20.03.)
O volných chvílích se věnujte svým potomkům, ale nesnažte se jim dokazovat svoji lásku pouze dárky. Budou mít sice chvíli radost a vy klid, ale vašemu vzájemnému vztahu to neprospěje.
celý horoskop

Vyhodnoceni 1 bleskovky

30. března 2009 v 18:56 | tom |  Bleskovky

Diplomek pro hadicu!!!Diplok pro blb1Diplomek pro hiphoperika

Panny

30. března 2009 v 17:40 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Panna - d o k o n a l ý

24. 8. - 23. 9.
Legenda o Panně: Když Pandora otevřela pověstnou skříňku, na zemi se začali dít strašné věci. Lidé byli hamižní, zabíjeli se pro peníze… Olympští bohové se od nich proto odvrátili. Jediná Astraea se lidí zastala a vroucně za ně prosila , za což byla vyzvednuta na oblohu. Lidé ve znamení Panny patří od těch dob k nejpracovitějším typům.
Životní heslo:Já ti to spočítám!
Jak je poznáte:Podle krásných jasných očí, dívčího či chlapeckého půvabu, jemných vybraných způsobů a kritického pohledu. Panny nabývají oslnivé krasavice či krasavci, ale vždy je v nich něco přitažlivého a okouzlujícího. V názorech na svůj vzhled jsou někdy více než střídmé. Rozhodně je nepotkáte v oranžových nebo červených elastických šatech s hlubokým výstřihem či nachově pruhované košili. Panna dává přednost jednoduchému čistému oblečení bez přílišných ozdob.
Charakter:Panny jsou perfekcionisté. Touží po sebevyjádření zrovna tak jako předcházející znamení, jenomže od natřásajícího lva se panny liší skromností, pečlivostí a zdrženlivostí. Neznamená to, že by snad netoužily po uznání a chvále nebo že nejsou ctižádostivé jako jiná sluneční znamení, ale jejich taktika je opatrnější. Moc dobře vědí, co to je dosažitelný cíl. Jsou praktické, chytré, vnímavé a ostražité, také jejich suchý smysl pro humor je pověstný. Bohužel pověstná je také ubíjející snaha po dokonalosti své celého okolí.
Co milují:Kritizovat druhé.
Co nesnášejí:Nepořádek.
Jak pracují:Panny vědí, že když jednou začnou, jejich práce bude dokončena. To je jejich jistota. Druzí to sice posuzují jako nesnesitelnou umanutost, ale panny dobře vědí, že věc se může podařit pouze tehdy, když se začne od malých detailů. Právě jen panna "může sníst slona". Jak? Jednou za čas si vezme kousek. Ano, smiřte se s tím, vy všichni ostatní, panna je úžasná, výkonná, organizačně zdatná, ukázněná, pro každou firmu k nezaplacení, ale jen tehdy, když ji neumoříte. Dlouhodobá práce, která je panně odporná, může zničit její křehkou duši. Nenechte se oklamat tichostí a skromností panny. Ona není tak hlasitá jako střelec, tak očividně ambiciózní jako lev či beran, nechodí každý den pozdě jako blíženec a vůbec není tak líná jako ryby a nikdy by po račím způsobu nepomyslela na to, že využije náklonnosti k dosažení zvláštních výhod. Dokonce neočekává, že jí vše projde díky tomu, že pracuje dvakrát tak rychle než kdokoli jiný. To není její styl. Panny se dostanou na vrchol, protože jsou praktické, zodpovědné a hlavně realistické.
Vzorový hrdina:Popelka.
Zvláštní znamení:pozorovací talent a nápadně malá noha.
Dobrá rada pro panny:Buďte ke druhým shovívavé alespoň jednou do roka, potěšíte je.
Dobrá rada pro vás ostatní: Neberte panny smrtelně vážně, i ony se někdy mýlí.
Kde se budete cítit dobře: Chorvatsko, Švýcarsko, Řecko, Turecko, Brazílie, z měst - Paříž, Lyon, Štrasburk.
Ideální šéf: Spravedlivý a přitom diplomatický Rak.
Ideální přítel: Solidní a sportem žijící Kozoroh.
Ideální partner: Věrný a přitom podnikavý Býk.
Kdo vás eroticky přitahuje: Ženy obdivují Střelce, kdežto muži touží po ženách typu Býka A Panny.

Váhy

30. března 2009 v 17:40 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Váhy - u m ě l e c

24. 9. - 23. 10.
Legenda o Váhách: Váhy reprezentují bohyni Themis a její lásku ke spravedlnosti. V mnoha legendách je popisovaná jako žena se zavázanýma očima, která v ruce drží váhy v dokonalé rovnováze a meč. Připomíná se tak, že otrok i boháč mají stejné právo na spravedlnost.
Životní heslo:Rozvažuji.
Jak je poznáte:Potkali jste krásného člověka s jemnými rysy, pravidelných obličejem, malým špičatým nosem, okouzlujícíma očima a bohatými hnědými vlasy? Zaujal vás jeho melodický hlas a nakažlivý smích? Pak jste se potkali s váhou. A už jste poznali neodolatelné kouzlo jejího úsměvu? Když se váha usměje, odpustíte jí všechno na světě. Vaše smůla je v tom, že to o sobě moc dobře ví a této přednosti někdy bezostyšně využívá, a to jak žena, tak i muž.
Charakter:Žlučovitě sangvinický. Kdo by to do tak líbezných bytostí řekl, že někdy dokáží být pěkně vzteklé a umanuté. A to váhy jsou, obzvláště když bývají přesvědčeny o své ušlechtilé pravdě, ke které došly po dlouhých a nekonečných rozvahách. Nezapomínejte, že váha je kardinální znamení, to znamená, že nikdy bez boje neustupuje ze svých pozic. Na druhou stranu je pověstná zdvořilost, mírumilovnost, takt a diplomacie. Sdělí vám, že jste úplně nemožní, ale řeknou to moc hezky a ještě se na vás usmějí. Všechny váhy bez výjimky milují pořádek, spravedlnost a soulad, a to v jakémkoli oboru jejich působení. Klasická astrologie je zařazuje do znamení mravů počestných, kam každé znamení hned tak nepatří.
Co milují:Umění a erotiku.
Co nesnášejí:Špínu.
Jak pracují:Se smyslem pro obchod. Váhy totiž mají vynikající schopnost okamžitě a kreativně vidět obchod ve všem. Pouze váha dokáže vymyslet nejlepší reklamu, protože jen ona ví, za co jsou lidé ochotní vydat své těžce nabyté peníze. Váhy jsou také klasickými skupinovými hráči, takže se dokážou obklopit chytrými lidmi a využít jejich schopností. Často se stává, že pro Váhu není důležité, co dělá, jako spíš kde to dělá. Rozhodně se nenechá nacpat do špinavé kanceláře s řadou ohavných šanonů, ostrým zářivkovým světlem a odpudivým kobercem. Na to zapomeňte, váha má ráda krásu a umí ji ocenit.
Vzorový hrdina:Paris.
Zvláštní znamení:Krása. Nejkrásnější ženou byla trojská Helena, a ta byla váha.
Dobrá rada pro váhy:Nepřejídejte se. Máte sklony k tloušťce.
Dobrá rada pro vás ostatní: Nechte si od váhy poradit, neprohloubíte.
Kde se budete cítit dobře: Porýní, Savojsko, Rakousko, Argentina, Čína, a Horní Egypt, z měst zvláště Antverpy, Freiburg, Graz, Vídeň, Lisabon, Kodaň a Johannesburg.
Ideální šéf: Žádný puntičkář, ale svobodomyslný zrozenec Ryb.
Ideální přítel: Někdo, s kým si můžete popovídat o čemkoliv a nenudit se - třeba Vodnář.
Ideální partner: Tolerantní , a přece nápaditý typ - Blíženec.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muži touží po romantice se zrozenci Raka , ženám se často líbí Blíženci.

Štír

30. března 2009 v 17:39 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Štír - č a r o d ě j

24. 10. - 22. 11.
Legenda o Štírovi: Orión, nádherný Poseidonův syn, byl velmi žádaný milenec. Když ho získala Eós, bohyně svítání. Artemis byla tak zdrcená, že na něho nechala poslat jedovatého štíra, aby Orióna usmrtil. Zeus ho proto nechal zvěčnit na nebi, aby Oriónova krása nebyla zapomenuta. Stejně tak štíra, aby připomínal jeho smutný konec. Štíří jsou opravdu žádaní atraktivní milenci, kteří jsou občas i žárliví.
Životní heslo:Zjistím všechno.
Jak je poznáte:Podle zvláštních magických a pronikavých očí, kterými vám vidí až do žaludku. Hypnotická přitažlivost, kterou vyzařují, je jejich hlavním znamením. Jsou atraktivní a více než mírně znepokojiví. Dalším klíčem k rozpoznání štíra je nos. Mnozí mají lehce zahnutý, takzvaný římský.
Charakter:Pozor na štíry, nemáte-li rádi silnou kávu, existuje koneckonců jedenáct dalších slunečních znamení, ze kterých si můžete vybrat. Počítejte s tím, že ve štírech je vždy víc, než je vidět. Jsou tajemní a vůbec není jednoduché poznat, jací ve skutečnosti jsou, natož co si myslí. A tak to štír chce, on vždy bude hrát s kartami těsně u těla.
Jsou vášniví, opravdoví, ctižádostiví, nesmírně intuitivní, jejich zkoumavá mysl věčně hledá užitečné informace. Však přijde čas, kdy se budou hodit. To je jejich filozofie. Všichni štíři bývají velmi hrdí a důstojní, do kolem je tak lehce nedostanete. Oni jsou citliví a zranitelní - a jak, jenomže své nejhlubší emoce a city zásadně drží pod kontrolou, takže vy se o jejich trápeních, tužbách či přáních dozvíte pramálo.
Co milují:Sex.
Co nesnášejí:Hloupé tlachání.
Jak pracují:Vášnivě, samostatně a nesmírně výkonně. Ostatní si sice myslí, že štír je cvok, ale ten "cvok" jim brzy předvede, co všechno dokáže. Jeho vůle, odhodlání a sebekontrola jsou bezbřehé a schopnost organizace přinejmenším pozoruhodná. Mimořádně dobře funguje jako "nové koště" v nevýkonných či vyčerpaných organizacích a provozech. Pokud váš podnik právě převzal štír, který vám tvrdí, že v nejbližší době nic nezmění, moc mu nevěřte, klidné vody nejsou v jeho povaze. Štíři také velmi dobře rozumějí obchodu, pravděpodobně za to vděčí další své vynikající vlastnosti, a to že velmi dobře vědí, kdy mluvit, ale hlavně kdy mlčet! A jací jsou stratégové! Vymýšlejí dokonalé plány i pro takové věci, jak projít supermarketem co nejrychleji a nejefektivněji. Dovede si tedy představit, kolik energie a úsilí věnují něčemu tak důležitému, jako je kariéra.
Vzorový hrdina:Kouzelník Merlin.
Zvláštní znamení:Detektivní schopnosti.
Dobrá rada pro štíry:Nebuďte tak urputní a žárliví, ten, kdo bude chtít, vám stejně uteče.
Dobrá rada pro vás ostatní: Nikdy štíra nepodceňujte, Umí překvapit!
Kde se budete cítit dobře: Bavorsko, Katalánsko, Norsko, západní Švédsko, Maroko, Alžírsko, z měst zvláště Mnichov, Gent, Ženeva.
Ideální šéf: Někdo, kdo vás ocení a pochopí - Rak.
Ideální přítel: Umí vás vyvést z podivných nálad - Býk.
Ideální partner: I když dovedou dohnat k žárlivosti, podléháte Rybám.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muži mívají románky s ženami z Berana, ženám se velice líbí Lvi.

Střelec

30. března 2009 v 17:39 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Střelec - m i s i o n á ř

23. 11. - 21. 12.
Legenda o Střelci: Zatímco většina kentaurů byla divoká, Cheirón se vyznačoval moudrostí a miloval svobodu, lidi i zvířata. Když ho Herkules zranil šípem napuštěným jedem, Cheirón trpěl a prosil, aby mohl zemřít. Tak se také stalo. Jupiter ho poté nechal slavnostně vyzvednout na oblohu, a tak vzniklo znamení Střelce, které je moudré, učenlivé a milující.
Životní heslo:Já věřím.
Jak je poznáte: Střelci jsou lidé v pohybu a plní energie. Jejich heslem je být vždy připraven vyrazit kamkoli, kde se něco děje. V jejich vizáži bývá vždy cosi vzrušujícího - připomínají malá hříbata. Bývají vysocí a vitální, a nápadně dlouhými končetinami. Nejpřitažlivější je na nich jejich způsob chůze, je houpavá, měkká a velmi sexy.
Charakter:Stejně jako ostatní ohňová znamení mají střelci extrovertní, optimistickou povahu a smysl pro humor. Jsou to nadšenci života, lidé expanzivního ducha, kteří hledí vpřed a nehodlají být omezováni, svobodu preferuji nade vše. Střelci hledají dobrodružství, mají rádi daleké cesty a tajemství života, o nichž si přinejmenším alespoň čtou - bývají velmi náruživými čtenáři. Proto jsou literatura, filozofie, politika či metafyzika obory pro ně jako stvořené. A mají střelci vůbec nějaké špatné povahové rysy? Jasně že mají, jsou umanutí, nadutí, nesnesitelně užvanění blázni a šílení samaritáni, ale jenom někdy.
Co milují:Pravdu.
Co nesnášejí:Pravdu (tu o sobě).
Jak pracují:Sebevědomě a profesionálně. A rozhodně ne na jednom místě. Představa celoživotního zaměstnání je pro střelce nudná a omezující. Vyhovuje jim změna, potřebují prostor pro pohyb mentální i fyzický. Střelci jsou vždy jednou nohou napřed, umožňuje jim to jejich všestranné nadání, schopnost využít změny. Také od nich nečekejte, že se budou věnovat výhradně zaměstnání, oni potřebují volnost a spoustu času pro další aktivity.
Vzorový hrdina:Robin Hood.
Zvláštní znamení:Vynikající chrup. Střelci většinou mají velké, rovné bílé zuby.
Dobrá rada pro střelce:Neříkejte co si doopravdy myslíte. Lidé vaši upřímnost neocení. Uvědomte si jednou provždy, že takt a diplomacie jsou vám cizí.
Dobra rada pro vás ostatní:Neposlouchejte je!
Kde se budete cítit dobře: jižní Francie, Dalmácie, Istrie, Provence, Toskánsko, z měst - Avignon, Lublaň, Budapešť, Kolín nad Rýnem.
Ideální šéf: Často vám vyhovuje Vodnář.
Ideální přítel: Sportovní Panny a Býci.
Ideální partner: Podnikavý typ, který nemá problémy cestovat, například Vodnář.
Kdo vás eroticky přitahuje: Mužům se líbí rozpustilé Ryby, ženám Kozorozi a Býci.

Kozoroh

30. března 2009 v 17:38 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Kozoroh - v š e v ě d

22. 12. 20. 1.
Legenda o Kozorohovi: Babyloňané považovali kozoroha za mořské božstvo Ea, které přináší vláhu zemi. Římané mu říkali Faun, Řekové v něm viděli boha Pana, který děsil lidi. Ať tak či onak, znamení Kozoroha je spjato s láskou k zemi, lesům a vodě. Vyznačuje se zemskou vytrvalostí.
Životní heslo:Já vím!
Jak je poznáte:Viděli jste jemného a zdrženlivého člověka s bílou pletí, vysokou štíhlou postavou a úzkým obličejem? Setkali jste se tedy s kozorohem, s člověkem s utajenou krásou. Na první pohled vypadá nepřístupně, odtažitě a velmi chladně. Nedejte se mýlit, v jeho těle dřímá horké srdce plné vášně, jen ho probudit. Šarm kozoroha vás na první pohled neoslepí, nicméně proniknete-li mu pod kůži, zjistíte, že je jedním z nejzajímavějších znamení zvěrokruhu.
Charakter:Pedantický, přesný, samostatný a iniciativní - takový je pravý kozoroh. Je ze všech nepraktičtější a také nejpohotovější. Jste v louži? Pomůže vám kozoroh, ne ohnivými gesty jako beran či soucitnými pohledy jako rak, kozoroží pomoc je jistá, praktická a hlavně účinná. Kozoroh velmi dobře zná cenu úspěchu, ví, že cesta ke štěstí je dlážděná potem a krví. Ovšem klíčem k tomu, jak se dokonale prosadit, je podle kozoroha plánování. Mnoho lidí plánuje pětiletky, ale jenom kozoroh má své desetiletky. Kozorozi jsou stratégové, kteří chtějí vnést strukturu a systém do všech aspektů svého života. Disciplína je jejich přirozeným kladem.
Co milují:Samotu.
Co nesnášejí:Společnost veselých zdravých lidí.
Jak pracují: Netřeba slov. Protože i když kozoroh není v práci, rád pracuje. Jeho představa hezkého víkendu spočívá v tom, že sobotu stráví u počítače, neděli věnuje listování v novinách a večer si zpestří nějakým zaručeně hodnotným a psychologicky kvalitním filmem. Všechna zemská znamení berou práci a peníze velice vážně. Pečlivě dbají o svou image naprosté spolehlivosti a výkonnosti. Stejně jako panny je povzbuzuje produktivní práce. Sdílí s nimi skvělý organizační talent a smysl pro detail. Na rozdíl od panny však kozoroh není odporným detailistou, nikdy nedovolí, aby pro kousíček neviděl celek. Stejně jako býk je odhodlaný práci dokončit. Nikdy však nezačne být samolibý. Když kozoroh zdolá vrchol hory, krátce se rozhlédne a začne stoupat na další vrcholek. Vypadá to, že kozorozi jsou dokonalí. Ale chybí jim zábava, zdravý optimismus, inspirace, fantazie, pružnost a potěšení! A pamatujte, kozorozi, váš sžíravý sarkasmus a suchý smysl pro humor není někdy ani trošku vtipný.
Vzorový hrdina:Atlas, nositel břemene.
Zvláštní znamení:Vytrvalost.
Dobrá rada pro kozoroha:Nepodléhejte depresím, život je hezký.
Dobrá rada pro vás ostatní: Jsou nesnesitelní, ale mají okamžiky, pro které se vyplatí s nimi žít.
Kde se budete cítit dobře: Řecko, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island a Mexiko, z měst k vám patří Brusel, Kostnice, Ulm, Varšava, Štětín, Moskva, Oxford a Port Said.
Ideální šéf: Někdo, na koho se můžete spolehnout - Býk nebo Panna.
Ideální přítel: Moc dobře si rozumíte s Rybami.
Ideální partner: Někdo věrný a praktický - Býk a Rak.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují zrozenkyně Střelce nebo Panny, ženy touží po silných Beranech.

Vodnář

30. března 2009 v 17:37 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Vodnář - v i z i o n á ř

21. 1. - 19. 2.
Legenda o Vodnáři: Nejznámější legendou o znamení Vodnáře je příběh krásného trojského chlapce Ganyméda, jehož si oblíbil i sám Zeus. Když Jupiter viděl, že na Olympu chybí někdo, kdo by bohům doléval poháry, poslal pro chlapce orla. A tak vzniklo znamení, o němž je známo, že "rozlévá" mezi lidmi znalosti.
Životní heslo:Vím, že nic nevím.
Jak je poznáte:Podle tváře anděla. Je-li to žena, opravdu připomíná nebeské stvoření jemných rysů, hedvábné pleti a vlnitých vlasů. I vodnář muž má přídech nadpozemské bytosti. V jeho tváři lze vždy vyčíst oduševnělost a bystrý intelekt.
Charakter:Plný paradoxů. Na jednu stranu originální a družný. Přátelství je pro vodnáře nejvyšší metou. V žebříčku hodnot jej dokonce řadí nad lásku. Na druhou stranu ortodoxně zastává tradiční pozice, je opatrný a konzervativní. Paradoxy, paradoxy a zase jen paradoxy. Pamatujte, že vodnářům vládne planeta Uran, a ta je patronem jak géniů, tak i životních outsiderů. Vodnáři jsou bohémové plní jiskřivých vzrušujících nápadů i odporní puntičkáři, kteří dovedou vést hodinová kázání o morálních povinnostech jedince i celé společnosti. Navzdory své pověsti přátelského znamení je většina vodnářů chladná a značně odtažitá. Odměřenost versus blízkost je hlavním motivem jejich charakteru - jejich největší výhoda i problém.
Co milují:Svobodu.
Co nesnášejí:Žárlivé scény.
Jak pracují:Ať jsou bankéři, novináři, sportovci či chirurgové, vždy potřebují být vlastními pány. Vodnáři si pokaždé najdou zaměstnání, které jim poskytne volnost. Vyhledávají práci, kde mohou odcházet a přicházet, jak se jim zlíbí, pohybovat se po různých místech a mluvit s mnoha zajímavými lidmi. Většinou nefungují od devíti do pěti. Nevydrží tam, kde cítí, že jim někdo stojí s hodinkami za zády a kontroluje je.
Vzorový hrdina:Malý princ.
Zvláštní znamení:Vlasy, které působí nezvykle rozcuchaným dojmem.
Dobrá rada pro vodnáře:Neříkejte tak často, že je vám to úplně fuk. Není!
Dobrá rada pro vás ostatní:Nechejte ho být, on se určitě vrátí.
Kde se budete cítit dobře: Švédsko, Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie, Arabský poloostrov, z měst to je Hamburg, Brémy, Pisa.
Ideální šéf: Žádní pedanti, kteří vyznávají samostatnost - narození ve znamení Lva nebo Blíženců.
Ideální přítel: Humorem oplývající Beran.
Ideální partner: Podnikavý Střelec.
Kdo vás eroticky přitahuje: Vodnářům nedají spát zrozenkyně Blíženců Vah, ženám se líbí Blíženci.

Ryby

30. března 2009 v 17:37 | tom |  Charakteristika znamení zvěrokruhu

Ryby - f a n t a s t a

20. 2. - 20. 3.
Legenda o Rybách: Romantická legenda o Afroditě (Venuši) a jejím synovi Erótovi (Cupidovi) vypráví o tom, jak si ti dva hráli na březích Eufratu a Tigridu. Tu se přihnal hrozivý Týfón a chtěl je unést. Afrodita a Erós se spolu vrhli do vody, kde je bůh vodstva Neptun nechal proměnit ve dvě vzájemně spojené ryby a ty spolu plavaly v bezpečí jeho říše. Znamení Ryb je pověstné svou touhou milovat (Afrodita) a chutí k milostným hrátkám (Erós).
Životní heslo:Toužím!
Jak je poznáte:Ryby jsou většinou krásné. Mají střední, pěkně tvarovanou postavu, široký měkký obličej, snivé a hluboké oči, klenuté čelo a poněkud pohodlné držení těla. Vlasy mívají jemné, zejména pokud jsou blonďáky nebo blondýnami, a někdy také příjemně vlnité. V jejich postavách často najdete mírnou asymetrii, většinou mívají delší tělo než nohy.
Charakter:Milý a vstřícný. Komunikace s rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že ryby sami chtějí. Podlehnou-li však nerudné vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Někdy bývají i velmi ovlivnitelné, nestálé, uzavřené, ale vždy trpělivé a chápavé. K jejich negativním vlastnostem patří výrazné sklony k lenosti, což je zajímavý fakt obzvláště v souvislosti s tím, že často zastávají vedoucí postavení. Nic ve zlém, ředitelská křesla jim patří především díky výrazným tvůrčím schopnostem. Ryby patří mezi nejpodivnější znamení z celého zvěrokruhu, především proto, že jejich chování se mění z hodiny na hodinu, a někdy z minuty na minutu. Na jednu stranu dokážou být hodné, citlivé, laskavé a obětavé, Na druhou stranu dokáží být také zákeřné, vypočítavé, sentimentální, úchylné a hysterické. Pod jejich povrchem se však skrývají silné touhy a vášně. Jejich fantazie, citlivost, kreativita, intuice a přetvářka jsou pověstné.
Co milují:Dobré jídlo, dobré pití, ale hlavně své sny!
Co nesnášejí:Nátlak.
Jak pracují:Po svém, tedy výrazně tvůrčím způsobem. Ryby mají mimořádné nadání pro literární a jevištní tvorbu. Jsou skvělými řečníky. Snad i proto je nejčastěji najdeme v úžasném světě médií. Největším kladem ryb je představivost, a to ať pracují v jakémkoli oboru. Říká se, že úspěch představuje pět procent inspirace a devadesát pět procent dřiny. To je pravda. Bez prchavých, ale podstatných pěti procent však nevznikne nic zvláštního. Ryby obvykle nemají s těmito pěti procenty žádný problém. Zato zbývajících devadesát pět je pro ně zatraceně namáhavých. Největším problémem ryb je, že velice snadno podlehnout, nechají se ovlivnit a aniž by sami chtěly přihodí si problémy, které jak je u nich zvykem řeší po svém. Jak? Velice špatně. V negativním období snadno propadnou alkoholu.
Vzorový hrdina:Jan Křtitel.
Zvláštní znamení:Smysl pro hudbu.
Dobrá rada pro ryby: Nebuďte mučedníky!
Dobrá rada pro vás ostatní:Pamatujte, Ryby potřebují nejméně jednu dobrou zprávu denně!
Kde se budete cítit dobře: Malta, Kalábrie, Normandie, Portugalsko, Brazílie, Sahara a Cejlon, z měst obzvláště Regensburg, Sevilla, Lancaster, Rio de Janeiro, Benátky, Terst, Neapol, Nice, Dubrovník a Sankt Petěrsburg .
Ideální šéf: Někdo, kdo neustále nekritizuje - Váhy.
Ideální přítel: Rybám vyhovují optimističtí Střelci nebo prima kamarádi Kozorozi.
Ideální partner: Někdo, kdo vás chápe a rozmazluje - Rak nebo Štír.
Kdo vás eroticky přitahuje: Ženy vzrušují charismatičtí Štíři, muži se rádi oddávají ženám ze znamení Býka.

Horoskop na den 30.3.2009

30. března 2009 v 17:36 | tom |  Horoskopy

BeranBeran ( 21.03. - 20.04.) Na počátku dne může vaše finanční situace vypadat nedobře, ale než půjdete spát, všechno se podstatně vylepší. Partner vás dokonce pochválí za hospodárnost a finanční talent.
celý horoskop BýkBýk ( 21.04. - 20.05.) Máte před sebou úspěšný den. To, jak dopadne, závisí jen na vás a na vašich schopnostech. Nespoléhejte, že vám někdo dá něco zadarmo. Budete se muset hodně snažit.
celý horoskop
BlíženciBlíženci ( 21.05. - 21.06.) Neklid a nechuť dělat pořád to samé už pomalu doznívají, ale ony dozvuky vás mohou stále ještě přimět podniknout něco méně obvyklého.
celý horoskop RakRak ( 22.06. - 22.07.) Na rozmach k novému dílu to rozhodně nevypadá. Zásadní kapitolu musíte napsat jindy. Dnes zvládnete revizi kartotéky, vysvětlivky, výběr citátů, nakoupit papír a toner, ale víc toho asi nevyplodíte.
celý horoskop
LevLev ( 23.07. - 22.08.) Když "ptáčka" chytají, pěkně mu zpívají. Pozor, ať někomu nesednete na lep. Pokud nemáte v záletech zkušenosti na rozdávání, dnes je získáte pouze za neúměrnou cenu.
celý horoskop PannaPanna ( 23.08. - 22.09.) Jste rozladěni událostmi, které se dějí na vašem pracovišti, případně okolí. Když vám někdo poradí, abyste se začali ohlížet po novém místě, prokáže vám tím chvályhodný smysl pro realitu.
celý horoskop
VáhyVáhy ( 23.09. - 23.10.) Odvaha, odhodlanost i ochota riskovat k vám patří. Dnešek se projeví jen ve větší míře anebo vás bude chtít život vyzkoušet, zda se rozvíjíte správným směrem.
celý horoskop ŠtírŠtír ( 24.10. - 22.11.) Jakmile se rozhodnete pro změnu, nepřijímejte pak žádné kompromisy. Záleží jen na vás, zda jsou vaše záměry s partnerem upřímné a čisté.
celý horoskop
StřelecStřelec ( 23.11. - 21.12.) Víte, že se nyní máte dobře a měli byste svou spokojenost dát najevo. Vyvstane důvod, pro nějž se budete muset rychle vydat na cestu.
celý horoskop KozorohKozoroh ( 22.12. - 20.01.) ntrovertní a umělecké povahy mají úspěšný den, co se inspirace týče. Přecitlivělost jste zavřeli do třinácté komnaty, dráždí vás už jenom pohled na tyto zamčené dveře.
celý horoskop
VodnářVodnář ( 21.01. - 18.02.) Raději setrvejte v obraných pozicích nebo utajeném soukromí. Po velkém nervovém vypětí nepodceňujte žádné příznaky onemocnění. Odpočinek a slunce v duši opravdu velmi potřebujete.
celý horoskop RybyRyby ( 19.02. - 20.03.) Vyvarujte se rychlých a nepromyšlených rozhodnutí. Pokud přijmete unáhleně zdánlivě lákavou nabídku, můžete se snadno dostat do nesnází a pravděpodobně vám vznikne i značná ztráta na penězích.
celý horoskop

Horoskop na dnešní den 29.3.2009

29. března 2009 v 10:51 | tom |  Horoskopy


Beran
Beran-21.3-20.4
Hned na začátku dne se pusťte do všech úkolů, které neděláte zvlášť rádi. Vyřiďte si všechny resty, pak vám k jeho konci zbudou pouze ty příjemnější úkoly a vy budete usměvaví a nebudete se na partnera a potomky škaredit.

BýkBýk ( 21.04. - 20.05.) Jste pod pracovním tlakem. Jestli máte na starosti finální část projektu, vyhlaste pro sebe období hájení a rezignujte na všechny obvyklé povinnosti.


BlíženciBlíženci ( 21.05. - 21.06.) Každý od vás v poslední době chce získat radu a nezištnou pomoc. Zejména na cestách můžete být nápomocni někomu, kdo bude vaši pomoc opravdu potřebovat.

RakRak ( 22.06. - 22.07.) Máte sklony k nerozhodnosti a váhavosti. S takovým přístupem nemůžete dosáhnout velkých úspěchů. Zůstanete-li v nesnázích stát, ostatní budou po vás chtít okamžité rozhodnutí.


LevLev ( 23.07. - 22.08.) Vaše vzájemné radovánky s partnerem mohou být velmi krásné. Pokud nepodlehnete pokušení a nezačnete jiným závidět, bude to den jako mandle.

PannaPanna ( 23.08. - 22.09.) Dobře, že jste některé problémy odložili. Teď uvidíte, že se vyřešily samy. Štěstí vám ukáže usměvavou tvář, ale žádné odpočívání na vavřínech.


VáhyVáhy ( 23.09. - 23.10.) Přes den vás možná zaskočí nečekané změny ve vašem okolí a vy zatoužíte po svém klidu, po starých zaběhlých zvycích, bude ve vás narůstat nechuť se přizpůsobit.

ŠtírŠtír ( 24.10. - 22.11.) Nedlužíte náhodou někomu něco? Pokud si to uvědomíte a omluvíte se včas, bude se ten dotyčný jistě tvářit příjemněji, než jste u něho zvyklí, uvidíte.

StřelecStřelec ( 23.11. - 21.12.) První polovina dne bude vše zdržovat, tak nikam nespěchejte. Někdo zřejmě chce na vás něco shodit, z něčeho vás obvinit. Nenechte si to líbit.

KozorohKozoroh ( 22.12. - 20.01.) Jestli některý váš známý Blíženec hledá místo, zkuste se podívat ve svém vlastním zaměstnání. Můžete pro něho najít vynikající místo a zasloužit si tak neskutečný dík.


VodnářVodnář ( 21.01. - 18.02.) Máte možnost dnes skoncovat se záležitostí, která vás již dlouhou dobu sužuje. Vy rádi řešíte problémy hned, jak se vyskytnou, ale musí to být opravdu zrovna dneska?

RybyRyby ( 19.02. - 20.03.) Citové úrazy hrozí narozeným v prostřední dekádě znamení. Láska je někde zasunutá a leccos se může nečekaně zvrtnout. Jistě si v každé situaci dokážete poradit.


POZOR ZMĚNA

28. března 2009 v 20:48 | tom
POZOR ZMĚNA MÍSTO PLÁNOVANÉHO WEBČASOPISU H2O STAČÍ PŘIDAT VODU SE ZDE OBJEVÍ
WEBČASOPIS ZPRÁVY BLOGU (ZDE SE DOZVÍTE CO VAS BUDE ČEKAT NA BLOGU BLOGTOMBLOG.BLOG.CZ)

Horoskop na den 28.3.2009

28. března 2009 v 9:07 | tom |  Horoskopy
Berani,
pokud dnes slavíte narozeniny, v dalším roce budete mít mnohokráte chuť odstartovat něco nového, ale může to být právěpotřeba novinek, nových plánů, projektů a zejména snaha nějak vyniknout, což u mnohých velice snadno může sklouznout k panovačnosti a jisté manipulaci, jen abyste vy dosáhli svého!
Býci,
pozor na nervozitu, protože přes sebe můžete občas doslova klopýtnout… Chvilku totiž budete usměvaví, poddajní, slušní a během minuty nastane obrat, a začnete být nervní, uspěchaní a podráždění.
Blíženci,
tento víkend se prověří, jak se dovedete ovládat. Zejména díky sklonům k tvrdohlavosti a umíněnosti se ve vás postupně může během dne nahromadit tolik negativních emocí, že když nebude po vašem, večer vybouchnete jako "papiňák". Vyhnete se tomu tím, že se přátelům nebudete snažit vnucovat nic proti jejich vůli a vyhnete se rozhovorům okolo financí.
Raci,
nepouštějte dnes uzdičku svojí nerudnosti a podrážděnosti! Zejména když odhalíte, že vám někdo lhal a ještě k tomu vás profesně poškodil. Prostě vás může zklamat kdosi z přátel /kolegů, ale finta, kterou na vás vymyslí, bude nepříjemným překvapením nejen pro vás, ale i další lidi, se kterými se pravidelně stýkáte! Tak o tom mluvte, možná že se dozvíte, že nejste sami, koho dotyčný nějak podfoukl!
Lvi,
nenadálá prudkost s jakou se do všeho budete vrhat, začne vaše blízké udivovat. Rozumné z vaší strany bude nepouštět se s nikým například do diskusí okolo politiky - tam budete tak neústupní, že si svoji pravdu klidně budete potvrzovat hlasitým "bouchnutím do stolu"!
Panny,
posilovat svoji moc pomocí manipulace druhých by se vám nemusela vyplatit. Budete to totiž dělat s největší pravděpodobností tak okatě, že se proti vám někdo doslova vzbouří! Zejména pracujete-li s penězi druhých, nesnažte se nikoho oblafnout nebo si začne myslet, že nemáte věci pod kontrolou a nechá vás někým prověřit.
Váhy,
nepodléhejte nějaké černé myšlence, mohlo by vás to totiž přivést na nápad třeba svůj intimní protějšek sledovat! Příčinou bude vaše naprosto ničím neopodstatněná nejistota a ublíženecké pocity či žárlivost.
Štíři,
to že dnes nedovedete prohrávat a snaha být za každou cenunejlepší, může mnohé svádět ke krajnímu přetěžování organizmu s výrazným rizikem zdravotních potíží. Dokonce aby bylo po vašem, klidně sklouznete k citovému vydírání a různým manipulacím.
Střelci,
zejména čerstvě zamilování dnes mohou zažít více či méně bolestné procitnutí z milostného okouzlení. Zklamat některé Střelce ale může i nějaká finanční transakce, protože zjistíte, že vás chtěl někdo podvést anebo lhal v základních informacích.
Kozorozi,
na domácí půdě během dnešní soboty může být u vás "mírně horko"! Příčinou bude vaše snaha mít vše a hlavně všechny pod kontrolou. Tak se klidně může stát, že budete kontrolovat i příchody ostatních a vynadáte jim, pokud se někde zpozdí!
Vodnáři,
nějaká situace u vás může vyvolat pocit, že to po čem toužíte, nemáte nadosah. To ale může evokovat nestandardní chování vůči lidem, se kterými se běžně stýkáte. Naštvat se pro maličkost můžete na souseda, ale i sourozenci se mohou stát terčem vaší špatné nálady!
z vašeho klidu vás zvedne nějaké nepravost, na kterou přijdete náhodou. Může jít o pětku v žákovské knížce vašeho dítka, ale vrásky na čele vám může způsobit i např. neprofesionální jednání vašeho obchodního klienta či zaměstnavatele. Nakupujete-li bezhotovostně, zkontrolujte si dnes před nákupem raději zůstatek na svém kontě

měsíčni novinky!!!!!

27. března 2009 v 17:39 | tom
-Od 27.března 2009 se můžete na tomto blogu těšit na horoskopy najdete tu horoskop na každý den!
A OD 1.4 SE MŮŽETE TĚŠIT NA TYTO WEBČASOPISY
-každý měsic bude vycházet na tomto blogu nový webový magazín Premiéry(bude to o novincích na naších platnech jake filmy se budou tocit nebo na jake se muzete jit podivat do vaseho kina!)
-a take kazdy mesic bude vychazet časopis H2O staci pridat vodu.


Kody do GTA San Andreas

27. března 2009 v 15:11 | tom |  GTA San Andreas
 • Zbraně,Zdraví a Brnění
 • LXGIWYL-Sada zbraní 1
 • KJKSZPJ-Sabazbraní 2
 • UZUMYMW-Sada zbraní 3
 • ROCKETMAN-Jetpack
 • AIYPWZQP-Padák
 • WANRLTW-Neomezená munice
 • NCSGDAK-Hodnos HITMAN ve všech zbraních
 • QUIQDMW-Maximální přesnost zbraní během jízdy
 • HESOYAM-Zdraví,armor a 250000$
 • BAGUVIX-Neomezené zdraví
 • Policie,Atributy a gangy
 • OSRBLHH-Zvýší úroveňhledanosti o 2 hvězdičky
 • ASNAEB-Vymaže úroveň hledanosti
 • LJSPQK-Zvýší úroveň hledanosti o 6 hvězdiček
 • AEZAKMI-Nikdy nebudete hledaní
 • MUNASEF-Adrenaline mode
 • KANGAROO-Mega skok
 • IAVENJQ-Mega úder
 • AEDUWNV-Nikdy nebudete hladový
 • CVWKXAM-Neomezený kyslík
 • BTCDBCB-Tlustý
 • KVGYZQK-Hubený
 • JYSDSOD-Max svaly
 • OGXSDAG-Max respekt
 • EHIBXQS-Max Sex Eppeal
 • MROEMZH-Členové gangu jsou všude
 • BIFBUZZ-Gangy ovládají ulice
 • Vyvolávání vozidel
 • AIWPRTON-Rhino(Tank)
 • CQZIJMB-Bloodring Banger(Staré závodní auto)
 • JQNTDMH-Rancher(Tereňák)
 • PDNEJOH-Racecar(Závodní auto)
 • VPJTQWV-Racecar(Závoďák)
 • AQTBCODX-Romero(Pohřebák)
 • KRIJEBR-Streth(Limuzína)
 • UBHYZHQ-Trashmaster(Popeláři)
 • RZHSUEW-Caddy(Golfuvé auto)
 • JUMPJET-Hydra(Stíhačka)
 • KGGGDKP-Vortex Hovercraft(Vznášedlo)
 • OHDUDE-Hunter(vojenský vrtulník)
 • AKJJYGLC-Quad(Čtyřkolka)
 • AMOMHRER-Tanker Truck(cisterna)
 • EEGCYXT-Dozer(Buldozer)
 • URKQSRK-Stunt Plane(Lehké letadlo)
 • AGBDLCID-Spawn Monster(Monster Truck)
 • Vozidla
 • CPKTNWT-Všechna auta vybuchnou
 • XICWMD-Neviditelné auto
 • PGGOMOY-Perfektní ovládání
 • ZEIIVG-Všude jsou zelené semafory
 • YLTEICZ-Agresivní řidiči
 • LLQPFBN-Růžová silnice
 • IOWDLAC-Černá silnice
 • AFSNMSMW-Lodě létají
 • BGKGTJH-Na silnici jsou levná auta
 • GUSNHDE-Na silnici jsou rychlá auta
 • RIPAZHA-Auta létají
 • JHJOECW-Vysoký Bunny Hop
 • JCNRUAD-Smash n´ Boom
 • COXEFGU-Všechna auta mají nitro
 • BSXSGGC-Auta odlétají po zásahu
 • THGLOJ-Snižuje provoz na silnicích
 • FTVMNBZ-Na silnicích jsou Co
 • VKYPQCF-Taxi mají nitrountry Vehicles
 • VQIMAHA-Auta mají maximální atributy
 • Během hraní
 • AJLOJYQY-Chodci útočí
 • BAGOWPG-Vypsaná odměna na vaši hlavu
 • FOOOXFT-Všichni jsou ozbrojení
 • SZCMAWO-Sebevražda
 • BLUESUEDESHOES-Elvis je všude
 • BGLUAWML-Chodci na vás útočí s bazukou
 • CIKGCGX-Beach party
 • AFPHULTL-Ninja theme
 • BEKKNQV-Slut magnet
 • IOJUFZN-Riot mode
 • PRIEBJ-Funhouse theme
 • SJMAHPE-Rekrutování lidí (9mm)
 • BMTPWHR-Country vehicles a chodci,získají 2 náklaďáky
 • ZSOXFSQ-Rekrutování lidí (raketomet)
 • Počasí a cheaty s časem
 • AFZLLQLL-Slunečný den
 • ICIKPYH-Horký den
 • ALNSFMZO-Zamračeno
 • AUIFRVQS-Deštivo
 • CFVFGMJ-Mlha
 • MGHXYRM-Bouře
 • CWJXUOC-Písečná bouře
 • YSOHNUL-Rychlejší ubíhání času
 • PPGWJHT-Rychlejší hra
 • LIYOAAY-Pomalejší hra
 • XJVSNAJ-Vždy půlnoc
 • OFVIAC-Oranžová obloha