thesims2:láska a život 4.díl

21. září 2008 v 12:37 | tom


Co tady chceš...???Jak chci ...???Dyť jsme se spolu vyspaly ty to víš ne...????No to teda nevím jedině co vím je, že mám kocovinu co tady pohledáváš....????Hele, ty jsi to včera chtěl, já taky takže tady nedělej fóry na mě miluješ mě včera jsi mi to řekl...No to bych si jistě pamatoval....My jsme se opravdu spolu vyspaly a vášnivě jsi mě líbal a říkal, že krásně voním a vypadám opravdu....chápeš...??
Hele, já si opravdu nevymíšlím mi dva jsme prožily krásnou noc plnou vášní a lásky teda acpoň si to myslím jestly mě miluješ brouku....potkaly jsme se v baru opily jsme se šli k tobě a tady jsme spolu strávily nádhernou noc no a teďka jses probudil chápeš jsi do mě blázen a já do tebe taky.

Nevakládej mi tady, že jsme se spolu vyspaly, když to není vůbec pravda nic si nepamatuju a nic se nestalo o tom byvh určitě věděl a nezapoměl a navíc jsem ženatý s ženou jsem se pohádal a vím, že jsem se....bože co to v mozku se mi opravdu vzpoměly myšlenky my dva...???Ano, my dva jsme prožily krásnou noc....hele, ale já mám ženu a chcu mít dítě je ted pryč bo jsme se pohádaly, ale pořád se určitě máme rádi..neblbni Radime dítě ti můžu dát já...chceš.....hele co si to dovoluješ?

Já s tebou nechci žadný dítě.....!!!Chci ho mít s mojí ženou a pokud mi nedáš pokoj tak....

tak co hmm...?????Ty jseš parchant nic víc svedeš ženskou na jednu noc a tím to hasne, ale ty to ho budeš litovat....pokuď se mnou nezůstaneš, řeknu na policii, že jsi mě znásilnil....tak se rozhodni..

To je, ale parchant první mě zneužije a pak mě jenom odhodí, ale to mu nedaruju....vypadni a už se nevracej slíšíš ty náno...???Debile už jdu, ale čekají tě velké problémy......těš se a uvidíme se ještě...

Jessie..???Ahoj, co potřebuješ...???No přece tebe miluju tě a nechci tě ztratit a myslel jsem si, že jses vybourala ty v tom taxíku...ne nevybourala zavolala jsem si sice taxík, ale přebrala mi ho jiná a tím mi zachránila život...ted chudák bojuje v nemocnici o život...a příjdeš teda Jessie....???A miluješ mě Radime....???Co to jsou za hloupé otázky jasně, že jo...já bych bez tebe nemohl žít...!!!Lásko moje

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hadica Hadica | E-mail | Web | 24. září 2008 v 17:29 | Reagovat

Nějak ti utekl třetí díl, ale jinak dobré pěkné, zajímavé pokračuj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama