the sims 2:láska a život 5.díl

21. září 2008 v 12:40 | tom


Ahoj miláčku!Ahoj Jessie moc se mi stýskalo jsem rád, že jsi tady už moc moc milujutě a bál jsem se o tebe moc tě miluju....a ty ? Já tebe taky to si ani nemůžeš nebo neumíš představit jak, protože bez tebe mi v postílce byla moc, ale mocinky zimka......milujutě moc a chci být s tebou a s nikím jiným...lásko!!!

Je čas zašly 3.měsíce a můžeme to zkusit!Tak co chceš být tatínkem....????No to si piš, že chci a acpoň trojnásobným i klidně postupně..!To ti jenom, ale jenom chválím, ale doufám, že ted už se to povede...víš co ti řeknu Jessie?Nemysly na to a přemíšlej co už koupíš na miminko ano zlatíčko...???
Radime, myslím, že je to tady necitím se dobře a navíc zvracím a je mi špatně...myslíš, že jsem těhotná...???Ne, já si to nemyslím, já to vím!Ty si těhotná zavolám k Dr.Petrsonovi, aby tě ještě dnes prohlédl a řekl nám skvělou novinu souhlasíš..????Ano tak jdi zavolat.....už běžím...!!!!!!!!!!

Já to věděla Radime moc tě miluju..jsem těhotná!Jsem v 7.týdnu už se nemohu dočkat už ho chcu mít milujitě Radime doufám, že to bude holčička!No já doufám, že to bude chlapec "HONZA" se bude jmenovat a doufám, že se budeme mít dobře..ovšem chci ještě 2.dítě ne jenom jedno, ale ted jsem strašlivě moc ráda, že čekáme první miminko..no jo já budu táta a ty Jessie skvělá máma.víš to?Vím!

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama