the sims 2:láska a život 3 . díl

21. září 2008 v 12:35 | tom


Beztak už si zabaluje věci a míří přímo ke mě, ale pokuď příjde ona tak já odejdu s ní nechci být, za to, co my řekla včera odpoledne. Nebylo to od ní spravedlné a mohla se vyjádřit jinak a ne, že ke mě už nic necití takhle mi hodně ubližila.....já ji miloval, ale ona to asi nespozorovala.....je to tak.....

Zase hořelo na ulici mníchovské 956 no to snad už není možný co ty lidi dělaj...???A teď přejděme k hlavní zprávě dnešních zpráv.Na dálnici D1 se srazil kamion s taxíkem včera kolem 17.00 ve směru Krasohlídkov.Podle všech zpráv byl v kamionu jenom muž a v taxíku nladá 21.letá žena a řidič taxíku.Další zprávy můžete zhlédnout na internetu nebo v zítřejších novinách.Přijemný den......Co ???..Co když to je Jessie...???Mám strach jdu jí zavolat...prosím ať se ji nic nestalo.....honem rychle!

Tak honem vytočit číslo....."tut, tut, tut,.." Ahoj! Ahoj Jessie si v pořá...???Ahoj zanech mi vzkaz na telefonu jsem momentálně nedostupná. A kruci já mám strach doufám, že se jí nic nestalo to bych si nikdy neodpustil....jdu si vzít prášky na spaní ať spím až do rána a potom si zajdu na ty noviny ráno..

To je fakt tu píšou to samé jak říkaly ve zprávach jsem se houby dozvěděl...bojím se o ní chtělo by to panáka.doufám, že doma nějaký mám a vlastně není s Jessie jsme tehdy vypily poslední.Tak já si zajdu do baru byl bych celý den úplně nervozní a to opravdu, ale opravdu nechci...fakt ne....!

Vypádá to, že Radim si z baru přinesl někoho..."a opravdu to chceš...nerozmyslel jsis to ...???"Hele, Mercedes já si takový věci nikdy nerozmýšlím a navíc si nádherná a krásně voníš.....na tuhle noc jen tak nezapomenu...Miluji tě.....a ty Radime....?No ...škit..."to máš ještě z toho piva".......hmm..

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama