the sims 2:láska a život 2.díl

21. září 2008 v 12:35 | tom

Myslím si Radime, že by jsme si měly promluvit o našich aktualních problémech v rodiněa jak je řešit.Co myslíš ? Já nevím co chceš řešit prostě si počkáme na 3.měsíce a pak to bude určitě lepší...Ale mě se tak dlouho nechce čekat a navíc trapím se, že nemůžu mít teď hned dítě..já už se o něho pokouším několik měsíců....víš je to pro mě těžké.....ty to určitě bereš jinak....chápeš Radime..?

Hele, mě je taky líto, že nemůžeme mít teď hned dítě, ale prostě musíme chvilinku počkat a potom už se budeme jenom radovat..jen stačí výdrž...to vydržíme.....uvidíš.....Jessie to bude čím dál lepší.

Možná ty, ale já ne ! Už nemůžu ani spát, jíst já už to prostě nemůžu vydržet a myslím, že by jsme si na čas měly od sebe odpočinout...chci mít chvíli klid na ty 3.měsíce a hlavně bydlet sama takže si zbalím věci a odpadlím pryč na nějakou dobu...a ty se tu postarej....já ani k tobě nic necitím v této době...!

Takže ty ke mě už nic necítíš..?.....tak fajn jak chceš, ale jestly chceš na čas odejít běž ty já nikam nejdu......běž si sama...ale nezapomeň já tě miloval, ale to co jsi mi řekla mě bude dost dlouho trápit, že už ke mě nemáš žadné city....mě je to jedno, ale ty budeš potom trpět..a ty víš, že stačilo počkat na blbé 3.měsíce a dítě bys měla..., ale ty ne..tak ne no....sbohem........!!!!!Acpoň si odpočinu.......!

Bude to tak lepší a navíc si odpočinu....možná si, ale říkám, že jsem udělala hloupost...doufám, že ne...."tut, tut" pípal už na mě taxík, kterého jsem si přivolala...teď si poradím i sama...to bude lepší....

Teď ty davám poprvé sbohem...a vůbec si nemyslím, že jsem udělala špatně...konečně klid

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama